I Vy se můžete stát nezavislou umělkyni!Tak se nebojte a jděte do do stejně po hlavě jako já!

Prosinec 2011

Moje žena mrcha! Část 1.

16. prosince 2011 v 18:01 | Blade |  Moje povídky

Je rok 2011.Únor,měsíc lásky a zamilovaných.Jenže jak prokoho.Nešťastná příhoda stala se mladíkovi z Manhatnu.Týden před Valentýnem šel obyčejný kluk jménem Jacob k ruku k ruce se svojí partnerkou Jane parkem.S úsměvem na sebe pokukovali zamilovaným pohledem,jakoby přesně věděli na co ten druhý myslí.Jacob by nemohl být šťastnější.Nečekaným a prudkým pohybem se Jane obrátila naproti Jacobovi. "Hele Jacobe,už víš jaké překvapení na mě chystáš?" ptala se Jane. "Budeš si muset počkat." Řekl Jacob s pošetilým úsměvem. "Moc prosím,řekni mi to!" doléhala Jane.Jacob zůstal s kamennou tváří a nevydal ze sebe ani hlásek ,aby Jane něco neprozradil.S myšlenkami úplně jinde,Jane zakopla o kámen který ležel na chodníku.Jacob jí ihned popadl za rameno a Jane spustila: "Asi se směje" "Kdo?" špitl. "No ten chlap na lavičce".Rozveselený Jacob lehce popotáhl koutky úst jako náznak smíchu ,ale dával si pozor ať to nezpozoruje Jane aby si nepřišla trochu ponížená.Jacob si prohrábl své blonďaté vlasy proto ho taky Jane tak žrala.Pár přišel domů,sundali si své bundy,postavili vařit vodu a připravili si čaje.

Pod Jacobovou huňatou bundou nejde vidět jeho svalnaté tělo.Není jeden z těch kluků kteří ze sebe dělají borce.Byl opravdu skromný,vůbec ne sprostý a už vůbec ne hrubý.Jane je obyčejná holka z města.Její přírodně černé vlasy ji při každém kroku nadskočily. Jacob si protíral oči. "Co to děláš?" zeptala se Jane. "No víš vidím ti na zádech velká bílá křídla jako od anděla." Jane se pousmála nad Jacobovou odpovědí. "Jane prosím zaběhni mi do schránky,čekám tam poštu,díky" poprosil Jacob.Jane otevřela jejich mohutné dveře,seběhla dolů po schodech a došla ke schránkám.Vedle ní stála dívka,zřejmě nová a Jane ze slušnosti jí pozdravila a představila se jí. "Ahoj jmenuji se Jane." "Ahoj,říkej mi Ragei." jak si podávali ruce padlo mezi těma dvěma nějaké zachvění.Jane si připadala trochu nepříjemně.Vzala si poštu a okamžitě odběhla nahoru do bytu.Celý den i celou noc Jane přemýšlela co se u těch schránek vůbec stalo.

Druhý den ji potkala znova.Měla znovu stejný ostych jako včera u schránek.Regei se na ní pousmála a skoro celou dobu se na ní dívala.Regei přišla k Jane trochu blíž aby jí něco řekla nebo možná někam pozvala.Regei ji pozvala na večeři i s Jakobem. "Dobrá přijdeme." odpověděla na Regininé pozvání .Jane odběhla zpátky do svého bytu a vše řekla Jacobovi.Jacob souhlasil. "Počkat ona nás pozvala na Valentýna?" zeptal se Jacob s neporozuměním. "Jo" řekla Jane.

Nastala noc a jako každý večer si Jane a Jacob povídali. "Chce se ti na tu večeři?"zeptala se Jane. "Jo,proč?Tobě ne?" "Ale jo,jenže.." odsekla Jane větu.Jacob už usnul,takže Jane vůbec neodpověděl.Za chvíli Jane usnula taky.